Isuzu 4FE1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 4FE1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 4FE1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 4FE1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu  4FE1.

Zanieczyszczenia rozpuszczalne w oleju powodują jego ciemnienie, natomiast substancje nierozpuszczalne tworzą w nim emulsje i zawiesiny. Emulsje łatwo tworzą się w obecności wody. Tworzenie emulsji i zawiesin substancji nierozpuszczalnych, ułatwia obecność substancji powierzchniowo czynnych, jakimi są sole wielkocząsteczkowych kwasów i żywic. Koagulacja zawiesin prowadzi do tworzenia osadów i szlamów.

Żywice obojętne i asfalteny są to związki tlenowe o charakterze obojętnym. Żywice obojętne są to heterocykliczne związki o charakterze nasyconym. Poszczególne człony tych związków wielkocząsteczkowych mogą być połączone ze sobą bezpośrednio lub za pomocą mostków tlenowych i siarkowych (lub karbonylowych).

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.