Isuzu 4FE1 pierścienie oporowe

Pierścienie oporowe wału korbowego silnika Isuzu 4FE1. Możliwość zamówienia pierścieni do silnika Isuzu 4FE1 wraz z dostawą kurierską. Dystanse wału korbowego Isuzu 4FE1 – pierścienie dystansowe dostępne we wszystkich wersjach.

Ocena właściwości filtrów oprócz pomiarów skuteczności odpylania i oporów przepływu obejmuje również oznaczenie chłonności filtru. W tym przypadku pomiary trwają tak długo dopóki nie wystąpi wyraźny spadek skuteczności odpylania, tzn. do punktu, w którym następuje podwyższony przeskok pyłu przez filtr. Przy stężeniach pyłu około 1 g/m3 i natężeniu przepływu 200 m3/h do filtru doprowadza się 200 g pyłu w ciągu godziny, z tego co najmniej 99% powinien zatrzymać filtr.

Określenie skuteczności odpylania filtrów, których sprawność wynosi ponad 99% jest łatwe do przeprowadzenia, natomiast na duże trudności natrafia się przy badaniach chłonności filtru ze względu na długi czas trwania pomiaru. Skuteczność odpylania w opisanych metodach oblicza się z ubytku masy pyłu w dozowniku i przyrostu masy pyłu w filtrze absolutnym stosując odpowiednie wzory.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.