Isuzu 4FE1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 4FE1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 4FE1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 4FE1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 4FE1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Odrębnym zagadnieniem w ocenie czystości głównie cieczy roboczych jest przyporządkowanie ustalonej klasy czystości określonym typom układów hydraulicznych lub też narzucenie warunków technicznych czystości cieczy roboczych w zależności od warunków eksploatacji i przeznaczenia układów hydraulicznych. Względy powyższe doprowadziły na przykład do podziału cieczy i układów lotniczych na 4 typy (The Aerospace Industries Association, ATC Report No. ARCT-28, „Spécification for Contamination Control of Hydraulic Fluid”, USA):

A.           ciecz w zbiorniku dostawczym,

B.            układy lotnicze,

C.            układy obsługi (wymiana cieczy z układami lotniczymi),

D.           układy sterujące podstawowe (bez wymiany cieczy z układami lotniczymi).

Niezależnie od występujących trudności w definiowaniu stopnia czystości cieczy roboczych w  układach hydraulicznych, opracowano wiele dokumentów klasyfikacyjnych. Podział na klasy czystości cieczy roboczych stosowanych we wszystkich układach hydraulicznych w USA i Zachodniej Europie jest zawarty w dokumencie Contamination Levels SAE, ASTM and AIA Tentative Standard for Hydraulic Fluids oraz w normie NAS 1638.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.