Isuzu 4FE1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 4FE1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 4FE1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 4FE1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Porowate przegrody ceramiczne stanowią przeważnie spieki z różnych sproszkowanych materiałów ceramicznych. Wytwarzane są przez nadtapianie samego materiału (np. spieki szklane) lub przez stosowanie dodatków wiążących spalających się w niższej temperaturze niż właściwy materiał ceramiczny, np. węgiel drzewny, sadza.

Spieki z proszków mają dużą wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na działanie wysokiej temperatury. Spieki wykonuje się z niemal idealnie kulistych ziarenek metalu o jednakowych wymiarach lub z granulek nieregularnych. Dzięki temu przepuszczalność takiej przegrody jest duża i filtracja przebiega prawie zgodnie z równaniami teoretycznymi. Do produkcji porowatych materiałów spiekanych stosuje się materiały metalowe (brąz cynowy, stale nierdzewne, miedź, żelazo, nikiel, stale chromoniklowe, chrom, molibden, glin, wolfram i inne), cermetaliczne oraz tworzywa sztuczne.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.