Isuzu 4FE1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 4FE1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

W pomieszczeniach specjalistycznych zapewnienie odpowiedniej czystości powietrza jest związane z zastosowaniem filtrów ultra- i hiperdokładnych o wysokiej efektywności filtrowania rozumianej jako zdolność procentowa do zatrzymania wszystkich cząstek powyżej umownych wymiarów (najczęściej od 0,5 lub 0,3 µm). Stosowane są najczęściej filtry HEPA (high efficiency particulate air) o efektywności większej niż 99,97% w odniesieniu do cząstek 0,3 µm i większych.

W zastosowaniach praktycznych budowy pomieszczeń kondycjonowanych wyróżnia się w zasadzie cztery odmiany usytuowania filtrów: konwencjonalny, turbulentny oraz laminarny pionowy i poziomy. Rozróżnianie ich jest zależne od stanu i kierunku przepływu powietrza w pomieszczeniach.