Isuzu 4BG1 uszczelka kolektora ssącego, wydechowego

W ciągłej sprzedaży uszczelka kolektora ssącego oraz kolektora wydechowego do silnika Isuzu 4BG1 stosowanego m.in. w ładowarkach.

Uszczelka kolektora ssącego zapewnia szczelność połączenia kolektora z głowicą.

Oprócz tego mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4BG1.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4BG1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Uszczelka kolektora ssącego, wydechowego Isuzu 4BG1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Sprawdzanie dokładności obejmuje cały szereg badań elementów obrabiarki w czasie ruchu, ich wzajemnego położenia, tolerancji luzów podłużnych i poprzecznych oraz współosiowości. Szczegółowemu zbadaniu podlegają wszystkie obrabiarki i, które mają wpływ na dokładność produktu, a mianowicie 1. Prowadnice. Badanie na prostoliniowość, płaskość, równoległość lub prostopadłość. 2. Wrzeciona. Badanie współosiowości powierzchni do mocowania narzędzia czy uchwytu, a więc gniazda stożkowego, zewnętrznej części cylindrycznej, prostopadłości czoła wrzeciona. Sprawdzanie dokładności ruchu obrotowego, tj. sprawdzanie bicia powierzchni czołowej i walcowej wrzeciona. Sprawdzanie równoległości lub prostopadłości osi wrzeciona i prowadnic lub stołu. Sprawdzanie współosiowości z innymi elementami obrabiarki (współosiowości otworów narzędziowych głowicy rewolwerowej i wrzeciona itp.) Badanie płaskości, równoległości i prostopadłości krawędzi i rowków teowych. Badanie prostopadłości lub równoległości do osi wrzecion i prowadnic.