Isuzu 4BD1 uszczelka kolektora ssącego, wydechowego

W ciągłej sprzedaży uszczelka kolektora ssącego oraz kolektora wydechowego do silnika Isuzu 4BD1 stosowanego m.in. w ładowarkach.

Uszczelka kolektora ssącego zapewnia szczelność połączenia kolektora z głowicą.

Oprócz tego mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4BD1.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4BD1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Uszczelka kolektora ssącego, wydechowego Isuzu 4BD1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Niezależnie od zużycia całej powierzchni prowadnicy mogą występować zadziory powstałe przez dostawanie się nie zmiatanych przez obsługę wiórów pomiędzy prowadnice łoża i przesuwnych suportów. Naprawę prowadnic przeprowadza się przez prze struganie (zużycie ponad 0,5 mm) lub przerachowanie, szlifowanie i skrobanie. Jeżeli zużycie jest mniejsze niż 0,5 mm, to niekonieczne jest frezowanie lub struganie, lecz prowadnice mogą być bezpośrednio szlifowane i skrobane. Grubość warstwy zeskrobanej z prowadnic nie powinna być większa niż 0,15 mm. Skrobanie, mimo że jest operacją bardzo żmudną i pracochłonną zajmuje czasu wszystkich robót ślusarskich przy naprawie). ma rozlegle zastosowanie i obejmuje nawet duże powierzchnie.