Isuzu 4BD1, 4BB1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 4BD1, 4BB1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 4BD1, 4BB1  te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 4BD1, 4BB1, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

  • Pompy wody Isuzu 4BDIT
  • Pompy wody Isuzu 4BB1
  • Pompy wody Isuzu 4BDI
  • Pompy wody Isuzu 4BDI-T
  • Pompy wody Isuzu 4BD1PO-06

Istnieją rozwiązania, w których wał rozrządu umieszcza się albo nad, albo z boku głowicy. Przekazywanie ruchu odbywa się wówczas bezpośrednio dźwigienkami, których jeden koniec ślizga się po krzywce, a drugi wywiera nacisk na trzonek zaworu. Istnieją również rozwiązania, w których umieszczony na głowicy wał rozrządu wywiera bezpośredni nacisk krzywkami na trzonki  zaworów. Mimo pozorów prostoty układ taki ma jednak dwie poważne wady: po pierwsze — brak przełożenia między skokiem zaworu i wzniosem krzywki, po drugie — konieczność bardzo starannego i mocnego prowadzenia trzonka zaworu narażonego na duże naciski boczne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.