Isuzu 4BD1, 4BB1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 4BD1, 4BB1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 4BD1, 4BB1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 4BD1, 4BB1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 4BD1, 4BB1.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4BDIT
  • Isuzu 4BB1
  • Isuzu 4BDI
  • Isuzu 4BDI-T
  • Isuzu 4BD1PO-06

W zanieczyszczeniach znajduje się 0,3 4-2,5% glinu, do 0,2% miedzi, a do 0,3% cyny – pierwiastki te są produktami zużycia obszarów tarcia. Produktami starzenia oleju (zużycia dodatków) są wapń (do 2%) i cynk (do 2%) zawarte w zanieczyszczeniach olejów z dodatkami. Niewielkie ilości cynku występują także w olejach bez dodatków są to najprawdopodobniej produkty zużycia elementów silnika.

Według badań skład granulometryczny zanieczyszczeń nie zależy od czasu pracy oleju w układzie smarowania. Należy zaznaczyć, że wymiar cząstki określany za pomocą licznika Coulter jest średnicą zastępczą kuli o objętości równej objętości zliczanej cząstki. W przypadku cząstek o kształcie płytek lub walców określone w ten sposób średnice są mniejsze od rzeczywistych. Różnice te są bardziej istotne dla cząstek o wymiarach większych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.