Isuzu 4BD1, 4BB1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 4BD1, 4BB1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 4BD1, 4BB1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4BDIT
  • Isuzu 4BB1
  • Isuzu 4BDI
  • Isuzu 4BDI-T
  • Isuzu 4BD1PO-06

Stosowanie olejów o coraz wyższych parametrach, bardziej odpornych, na starzenie i z dodatkami dyspergującymi spowodowało, że podstawowa masa zanieczyszczeń ma wymiary mniejsze niż 5 µm. Dlatego papier wyparł ostatecznie wszystkie inne materiały filtracyjne, gdyż opadła jego główna wada — krótka trwałość. Na powierzchni elementu nie tworzy się warstwa osadu, a dokładność i skuteczność filtracji zależy teraz tylko od wymiarów i rozkładu porów medium przegrody filtracyjnej.

Najważniejsze jest zapewnienie usuwania w pierwszej kolejności cząstek ściernych o wymiarach powyżej 5 µm, a dopiero w drugiej kolejności cząstek mniejszych. Skuteczność kumulatywna, tzn. zdolność filtru do usuwania wszystkich cząstek zanieczyszczeń, jest mało istotna. Bardziej istotna jest chwilowa skuteczność filtracji, która zależy od rozkładu wymiarów porów przegrody; im więcej jest porów mniejszych, tym skuteczność chwilowa jest niższa, gdyż olej będzie przepływał przede wszystkim przez pory większe.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.