Isuzu 4BD1, 4BB1 panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępne na miejscu. Do Isuzu 4BD1, 4BB1 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępne na miejscu.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4BDIT
  • Isuzu 4BB1
  • Isuzu 4BDI
  • Isuzu 4BDI-T
  • Isuzu 4BD1PO-06

Emulsje olejów w wodzie (zawartość oleju od 1 do 10%) mają większą smarowność niż czysta woda, dobre własności lepkościowe (lepkość duża, zależna od zawartości oleju, oraz korzystny przebieg funkcji lepkość-temperatura, zbliżony do wody). Po okresach dłuższego postoju woda może oddzielić się, ale mieszana — szybko emulguje. Emulsje wody w oleju zawierają od 40 do 50% wody. Smarność takiej emulsji zawiera się między smarnością olejów mineralnych a smarnością emulsji oleju w wodzie.

Roztwór poliglikolu w wodzie zawiera od 35 do 60% wody, ponadto również składniki poprawiające smarność i odporność na korozję. Własności smarne są dobre i nie ustępują olejom mineralnym. Lepkość wzrasta ze zmniejszeniem udziału wody i można ją dobrać odpowiednio do warunków pracy. Nie można jednak tutaj stosować olejów jako dodatków, ponieważ mają ujemne własności. Jedną z najlepszych cieczy typu wodoglikoli jest ciecz niepalna Houghto-Safe 271, produkowana w Anglii przez firmę Edgar Vaughan. Wskaźnik lepkości tej cieczy wynosi 150, gęstość 1,055 g/cm3.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.