Isuzu 4BD1, 4BB1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 4BD1, 4BB1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 4BD1, 4BB1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 4BD1, 4BB1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 4BD1, 4BB1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4BDIT
  • Isuzu 4BB1
  • Isuzu 4BDI
  • Isuzu 4BDI-T
  • Isuzu 4BD1PO-06

Bardzo ważne dla przedłużenia przebiegu międzynaprawczego silnika jest staranne filtrowanie powietrza wprowadzanego do komory spalania, możliwie mała zawartość siarki w paliwie i wreszcie skład i struktura żeliwa, z którego wykonana jest tuleja. Bardzo dobre, ale nadmiernie kosztowne są tuleje ze stopowego żeliwa austenitycznego o zawartości ok. 18 % Ni, 2 % Cr, 6 % Cu, można je jednak doskonale zastąpić tulejami żeliwnymi z dodatkiem 0,3 % Ni i 0,3 % Cr poddanymi hartowaniu indukcyjnemu i odpuszczeniu w temperaturze 350-400 °C. Twardość tak obrobionych tulei wynosi ok. 45 HRC.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.