Isuzu 4BD1, 4BB1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 4BD1, 4BB1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 4BD1, 4BB1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4BDIT
  • Isuzu 4BB1
  • Isuzu 4BDI
  • Isuzu 4BDI-T
  • Isuzu 4BD1PO-06

Masowość i konieczność stosowania filtrów dokładnego i bardzo dokładnego oczyszczania powoduje, że wykorzystanie innych typów filtrów jest ograniczone ze względu na ich wysoką cenę, niewielką trwałość oraz deficytowość materiałów, pomimo możliwości regeneracji elementów filtrujących. Zaczęto więc poszukiwać materiałów filtracyjnych jednorazowego użytku, ale zapewniających uzyskanie odpowiednich charakterystyk filtracyjnych i tanich.

W przemyśle motoryzacyjnym włókniny nie są szerzej stosowane. Możliwość uzyskania niemal każdej żądanej struktury, małe opory przepływu, duża skuteczność filtracji i duża chłonność zanieczyszczeń oraz duża mechaniczna wytrzymałość pozwalają przypuszczać że nastąpi szybki rozwój filtrów włókninowych w przemyśle motoryzacyjnym.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.