Isuzu 4BD1, 4BB1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 4BD1, 4BB1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 4BD1, 4BB1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 4BD1, 4BB1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4BDIT
  • Isuzu 4BB1
  • Isuzu 4BDI
  • Isuzu 4BDI-T
  • Isuzu 4BD1PO-06

Regulacja spadku ciśnienia w filtrze typu Tell Tale jest realizowana za pomocą sprężyny, która może być wymieniona bez demontażu filtru. Jedna sprężyna limituje spadek ciśnienia, ustawia wskaźnik i utrzymuje w odpowiednim miejscu wkład filtru. Koordynacja tych wszystkich funkcji jest automatyczna. Filtr ma zawór przelewowy. W przypadku zbyt dużego zanieczyszczenia wkładu filtru sprężyna otwiera zawór przelewowy i ciecz nie przepływa już przez zanieczyszczony element filtracyjny. Ponadto filtr jest wyposażony we wziernik, który umożliwia naoczną obserwację przepływu, stan filtru, ruch i warunki przepływu, kolor cieczy i ewentualnie wchodzące powietrze.

Jedną z podstawowych trudności, na które napotykają producenci i użytkownicy urządzeń płynowych oraz projektanci układów, jest ustalenie, jaką czystość płynu można dopuścić oraz czy zastosowane filtry zabezpieczą poprawne działanie układu płynowego. Problem ten nie jest dotychczas teoretycznie rozwiązany pomimo wzrastającej złożoności i skomplikowanego charakteru układów hydraulicznych i pneumatycznych oraz, piętrzących się trudności związanych z zabezpieczeniem ich niezawodności.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.