Isuzu 3YE1 zawory głowicy, prowadnice zaworowe

Do Isuzu 3YE1 w ciągłej sprzedaży mamy zawory ssące, wydechowe oraz prowadnice zaworowe. Przed zamówieniem zaworów czy prowadnic podaj nam wymiary starych zaworów, celem uniknięcia pomyłki. Do rodziny silników Isuzu 3YE1 dostarczane były różne wersje zaworów, w zależności od aplikacji silnika.

W ofercie również uszczelniacze zaworów oraz prowadnice zaworowe do Isuzu 3YE1.

Woda, szczególnie w wyższych temperaturach otoczenia, sprzyja rozwojowi mikroorganizmów, które w kontakcie z wodą powodują powstawanie w paliwie żywic i szlamów. Najbardziej niekorzystną właściwością chemiczną zanieczyszczeń jest ich działanie utleniające, szczególnie związków siarki i ołowiu oraz kwasów organicznych.

Siarka występująca w postaci wolnej, siarkowodoru i merkaptanów działa silnie utleniająco na takie metale, jak: Cu, Fe, Zn i Al. Obojętne siarczki, dwusiarczki i tiofeny po spaleniu z paliwem tworzą produkty gazowe działające korodująco, a z wodą tworzą kwasy siarkowy i siarkawy, też bardzo agresywne. Siarka osłabia działanie czteroetylku ołowiu i powoduje powstawanie twardych nagarów w komorze spalania. Kwasy organiczne (najczęściej kwasy naftenowe) działają silnie utleniająco na ołów i cynk. Produktem reakcji są mydlą, nierozpuszczalne w paliwie, które w połączeniu z żywicami tworzą szlam.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.