Isuzu 3YE1 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu 3YE1. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu 3YE1. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

W cyklonie zapylone powietrze zasysane jest przez wlot do części cylindrycznej — aerozol zaczyna wirować po zewnętrznej spirali, osiąga wylot stożka korpusu, a potem unosi się po spirali wewnętrznej i wypływa rurką wylotową. Cząstki pyłu pod działaniem siły odśrodkowej przemieszczają się ku ściankom korpusu cyklonu, ześlizgują się po ściankach cylindra i stożka do wylotu stożka, skąd przedostają się do zbiornika pyłu. Stężenie pyłu wzrasta przy ściankach korpusu, możliwe jest więc zjawisko koagulacji, zwiększa to skuteczność odpylania cyklonu.

Wyróżnić należy trzy zakresy wymiarów cząstek: graniczne oraz mniejsze i większe od granicznego. Cząstki o wymiarach większych od granicznego zostają wytrącone na ściankach korpusu, cząstki o wymiarach mniejszych od granicznego poruszają się torem spiralnym o kształcie różnym od linii przepływu powietrza i przedostają się do rurki wylotowej, wreszcie cząstki o wymiarach granicznych powinny krążyć po torze kołowym.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.