Isuzu 3YE1 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 3YE1 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 3YE1. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 3YE1.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 3YE1. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Ze względu na mocne elektryzowanie się włókniny FPP, należy zachować szczególną czystość w czasie przygotowywania filtrów mierniczych. Najwygodniej jest ułożyć włókninę na siatce nylonowej i wycinać krążki wycinakiem zaopatrzonym w sprasowującą tarczę o powierzchni krążka filtracyjnego. Przedstawiony układ pomiarowy odznacza się wysoką skutecznością odpylania o niewielkich oporach przepływu nawet przy zastosowaniu dwu warstw włókniny.

Zastosowanie do zasilania agregatu prądotwórczego o małych wymiarach typu PAB umożliwia pobieranie prób jednocześnie w 9 punktach pomiarowych. Manometry przeponowe zapewniają stabilne wskazania nawet przy jeździe po bezdrożach. Przedstawiony przyrząd zapewnia pomiary stężeń zapylenia powietrza przy prędkości pojazdu do 100 km/h. Prędkość jest mierzona anemometrem i kontrolowana rurką Prandtla.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.