Isuzu 3YE1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 3YE1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 3YE1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 3YE1 oraz pokrewnymi.

Coraz częściej do badania wymiarów cząstek przed i za filtrem stosuje się liczniki cząstek. Ze względu na ograniczone objętościowe natężenia przepływu, liczniki stosuje się w zasadzie w czasie badań próbek materiałów filtracyjnych. Przy badaniu filtrów stosuje się odsysanie części głównego strumienia aerozolu przepływającego przez filtr. Stosowanie liczników cząstek pozwala na bezpośrednią ocenę przedziałowej skuteczności odpylania.

Pełną ocenę filtrów powietrza uzyskuje się prowadząc niezależnie od badań laboratoryjnych badania eksploatacyjne w pojeździe. Tego typu badania umożliwiają sprawdzenie pewności działania wszystkich elementów filtru i skuteczności odpylania. Jedynie w warunkach eksploatacyjnych można sprawdzić pewność działania filtru i poprawność lokalizacji czerpni powietrza. Istnieje potrzeba zlokalizowania czerpni powietrza w punkcie o najmniejszym zapyleniu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.