Isuzu 3YE1 pompa paliwa

Pompy paliwowe do silnika Isuzu 3YE1. Pompy podające paliwo we wszystkich wersjach. Niezależnie od tego jaką wersję pompy paliwa potrzebujesz do swojego silnika Isuzu 3YE1 mamy ją w swojej ofercie. Oferujemy także pomy wtryskowe do Isuzu 3YE1.

  • Isuzu 3YE1 pompa podająca paliwo
  • Isuzu 3YE1 pompka zasilająca na wałek rozrządu (pompa do bloku)
  • Isuzu 3YE1 elektryczna pompa paliwa

Podstawową charakterystyką każdego zanieczyszczenia testowego jest skład granulometryczny. Wszystkie zanieczyszczenia testowe można podzielić na szerokofrakcyjne (0÷100 µm) oraz wąskofrakcyjne (0÷30 µm). Zanieczyszczenia szerokofrakcyjne dają mniej dokładne wyniki. Zanieczyszczenia wąskofrakcyjne pozwalają uzyskać  dokładniejsze wyniki, ale wymaga się doboru zanieczyszczeń dla poszczególnych elementów filtrujących.

Zanieczyszczenia testowe do badania filtrów oleju powinny mieć takie same właściwości fizyczne i chemiczne jak zanieczyszczenia naturalne. Obecnie stosuje się zarówno zanieczyszczenia naturalne, jak i syntetyczne. Oba typy zanieczyszczeń mają pewne wady i zalety, a wybór i dobór zanieczyszczenia testowego jest bardzo trudny, świadczy o tym fakt, że tylko nieliczne kraje wydały normę na zanieczyszczenia testowe.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.