Isuzu 3YE1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 3YE1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 3YE1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 3YE1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 3YE1.

Żelazo jest produktem zużycia obszarów tarcia. Jego zawartość w zanieczyszczeniach jest bardzo zróżnicowana i jest zdeterminowana intensywnością procesów zużywania. Średnio zawartość żelaza w zanieczyszczeniach oleju wynosi 1 – 2%. Zanieczyszczenia zebrane z filtrów odśrodkowych zawierają ok. 12% żelaza, a z filtrów przegrodowych ok. 2%.

Zawartość krzemionki w zanieczyszczeniach oleju jest zależna od warunków eksploatacji silnika i skuteczności filtru powietrza. Jej zawartość w zanieczyszczeniach wydzielonych z oleju wynosi ok. 0,5%, w zanieczyszczeniach z filtrów przegrodowych – ok. 0,5% dla silnika S 21 i ok. 34-4% dla silników FIAT 116 c i 115 c oraz 5-4-6% w zanieczyszczeniach filtrów odśrodkowych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.