Isuzu 3YE1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3YE1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3YE1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3YE1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3YE1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Aktualna faza rozwoju jest zdeterminowana masowym stosowaniem olejów z dodatkami dyspergującymi. Zmiana olejów wpływa na konstrukcję filtru, podstawowe koncepcje zastosowania technik filtracyjnych oraz badanie charakterystyk filtrów. Wyeliminowany został problem krótkiej trwałości filtrów papierowych, co pozwala zmniejszyć czynną powierzchnię elementu filtracyjnego. Fakt ten w powiązaniu z dążeniem do uproszczenia i skrócenia prac obsługowych, doprowadził do coraz większego stosowania filtrów papierowych puszkowych (typu „łatwa wymiana”), szczególnie do silników o mniejszych pojemnościach z zapłonem iskrowym stosowanych w samochodach osobowych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.