Isuzu 3YE1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 3YE1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 3YE1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 3YE1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 3YE1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

W technice oczyszczania powietrza zasysanego do silników spalinowych za zanieczyszczenia powietrza uważa się wszelkie substancje stałe, które mogą powodować przyspieszone zużycie silnika. Meldau traktujący pył jako mieszaninę ciała stałego i gazu, wyróżnia:

– pył gruby

– pył średni

– pył drobny

– pył bardzo drobny

Polska Norma PN-64/Z-01001 podaje następującą definicję pyłu: „jest to faza stała układu dwufazowego ciało stałe-gaz, lub gaz-ciało stałe, jeśli stopień rozdrobnienia ciała stałego jest tak duży, że w nieruchomym powietrzu o ciśnieniu 760 mm Hg, w temperaturze 20°C i wilgotności względnej < 50% cząstki ciała stałego, na które działa tylko siła ciążenia, po bardzo krótkim okresie przyspieszenia wskutek oporu przepływu ośrodka będą opadały ze stałą prędkością mniejszą niż 500 cm/s lub będą wykonywały ruchy Browna.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.