Isuzu 3YE1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3YE1, silnika z maszyn budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3YE1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3YE1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Postęp techniczny w budowie urządzeń płynowych w sposób wielokierunkowy prowadzi do rozwoju środków oczyszczania płynów roboczych, przy czym ciągłość tego postępu jest uwarunkowana głównie rozwojem technologii. Polega on więc na produkowaniu środków filtrujących łączących w sobie małe opory przepływu, długi czas pracy i wysoką efektywność oraz odpowiednią jakość filtrowania. Dodatkowymi zaletami nowych konstrukcji filtrów są urządzenia pomocnicze, ułatwiające eksploatację.

Filtr typu Tell Tale jest wyposażony we wskaźnik zanieczyszczeń Tell Tale, który stale informuje o warunkach filtrowania. Zależnie od pozycji informuje o tym, czy filtr jest czysty; (clean), czy potrzebuje czyszczenia lub wymiany (needs cleaning) oraz czy następuje przelew (by-passing). Może on być umieszczony w dowolnym miejscu obudowy. Metalowa konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość w warunkach przemysłowych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.