Isuzu 3YE1 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 3YE1. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 3YE1, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Starzenie oleju w czasie jego pracy w silniku polega na utlenianiu i polimeryzacji węglowodorów, tworzeniu kwasów i żywic, wzroście zawartości zanieczyszczeń mechanicznych, zmniejszaniu ilości dodatków i zmianie innych właściwości. W większości prac nad starzeniem oleju za decydujący uważa się proces zanieczyszczania.

Stan graniczny oleju z dodatkami (szczególnie wielofunkcyjnymi) można ustalić na podstawie zawartości zanieczyszczeń x i ilości aktywnej części dodatków D. Jeżeli wartość jednego z tych parametrów jest graniczna, wtedy olej należy wymienić. Badania Morozowa potwierdziły hipotezę, że efektywne usuwanie z oleju zanieczyszczeń wydłuża jego czas pracy do kolejnej wymiany i utrzymuje jego właściwości na poziomie niższym od granicznego.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.