Isuzu 3YE1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 3YE1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 3YE1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Zakres stosowania materiałów granulkowych jest uzależniony od szczególnych warunków każdego przypadku filtrowania. Wybór materiału, z którego wykonuje się filtr nie zależy tylko od wymiarów cząstek filtrowanych zanieczyszczeń, lecz również od warunków, w których następuje filtrowanie (ciśnienie, temperatura, agresywność płynu, jego własności elektrochemiczne itp.).
Spośród stosowanych materiałów wyjściowych do produkcji porowatych filtrów spiekanych wyróżnia się granulkowe (kuliste i nieregularne) materiały metalowe (głównie: brąz cynowy, stale nierdzewne, miedź, nowe srebro, żelazo, nikiel, stale chromoniklowe, chrom, molibden, aluminium, wolfram, tantal, niob, tytan, cyrkon, srebro) , ceramiczne, cermetaliczne (używane do filtrowania płynów o wysokich temperaturach, typu borki, węgliki) oraz tworzywa sztuczne(poliolefin, teflon, polistyren, PCW itp.)

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.