Isuzu 3YC1 wtryskiwacze

W ofercie wtryski do silnika Isuzu 3YC1. Wtryskiwacze Isuzu 3YC1 dostępne we wszystkich wersjach. Podaj pełne dane odczytane z wtryskiwacza. Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Isuzu 3YC1.

Charakterystyki filtracyjne materiałów porowatych mogą być wykonywane na stanowiskach przeznaczonych do badania elementów filtracyjnych i filtrów według identycznej metodyki. Mają one zadanie określenia przydatności danego materiału do filtracji mediów zasilających i  smarujących. Określa się następujące charakterystyki materiałów porowatych: dokładność filtracji, skuteczność filtracji oraz chłonność.

Pomiar dokładności i skuteczności filtracji jest identyczny jak dla filtrów, przy użyciu takich samych zanieczyszczeń testowych. Chłonność określa zdolność materiału porowatego do zatrzymania zanieczyszczeń w zakresie dopuszczalnych zmian właściwości filtracyjnych. Miarą chłonności jest masa zanieczyszczeń zatrzymania przez jednostkę powierzchni badanego materiału łub czas badania próbki, w określonych warunkach, do momentu osiągnięcia krytycznych wartości oporu przepływu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.