Isuzu 3YC1 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu 3YC1. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu 3YC1. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Działanie cyklonu polega na oddzielaniu zanieczyszczeń powietrza wskutek wykorzystania siły odśrodkowej. Cyklony mogą być stosowane jako pojedyncze — mówi się wtedy o monocyklonach lub w postaci układu równoległego — multicyklony. Oba te rozwiązania nie różnią się zasadą pracy a jedynie wymiarami. Multicyklon zbudowany jest z cyklonów o średnicy wewnętrznej części cylindrycznej korpusu poniżej 50 mm.

Klasycznym filtrem wstępnego oczyszczania są monocyklony. Skuteczność odpylania multicyklonów może osiągnąć poziom skuteczności odpylania filtrów powszechnie uznawanych za dokładne. W klasycznej postaci cyklon nie ma części ruchomych. Cyrkulacja aerozolu powstaje w wyniku przekształcania ruchu postępowego. Uzyskuje się to na drodze stycznego wlotu (cyklony z wlotem stycznym) lub przez zawirowanie strug aerozolu na łopatkach kierownicy (cyklony osiowe).

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.