Isuzu 3YC1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3YC1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3YC1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3YC1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3YC1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3YC1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Pod względem składu chemicznego zanieczyszczenia paliwa można podzielić na organiczne i nieorganiczne. Podstawowym składnikiem organicznej części zanieczyszczeń są żywice. Rozróżnia się dwa rodzaje żywic: żywice faktyczne i żywice potencjalne. Żywice faktyczne są to żywice już istniejące w paliwie – są to substancje nielotne. Związki, z których żywice mogą powstać w sprzyjających warunkach, nazywa się żywicami potencjalnymi.

Żywice w benzynie tworzą lepkie osady koloru ciemno-brunatnego, które odkładają się na częściach stykających się z benzyną oraz intensyfikują proces tworzenia nagarów w komorze spalania. Ze wzrostem zawartości żywic pogarsza się odporność benzyny na spalanie detonacyjne, pogarsza się też jej lotność. Intensywność tworzenia żywic rośnie z czasem przechowywania paliwa, ze wzrostem temperatury oraz w obecności wody, która rozpuszcza inhibitory. Na tworzenie żywic wpływa katalitycznie obecność zanieczyszczeń mineralnych w paliwie.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.