Isuzu 3YC1 tulejki korbowe

Tulejki do korbowodów Isuzu 3YC1. W ofercie do Isuzu 3YC1 nie tylko tulejki korbowodowe, ale również wiele innych części zamiennych.

Spadek skuteczności oczyszczania w filtrze odśrodkowym powstaje na skutek pogrubiania się warstwy zanieczyszczeń odłożonych na wewnętrznej powierzchni wirnika. Powoduje to zmniejszenie promienia wewnętrznego wirnika i wzrost prędkości przepływu oleju. Za dodatkowe filtry odśrodkowe uważa się także pułapki odśrodkowe, wykonywane w czopach korbowodowych wału korbowego.

Filtry odśrodkowe nie są szeroko stosowane do filtracji paliwa w tłokowych silnikach spalinowych. Stosuje się je w przypadku silników dużej mocy, gdzie zużycie paliwa jest duże oraz w silnikach okrętowych. W celu zwiększenia skuteczności filtracji stosuje się podgrzewanie paliwa, aby zmniejszyć jego lepkość. Skuteczność wirówki wzrasta ze zmniejszeniem natężenia przepływu paliwa przez filtr, rośnie także ze wzrostem średnicy wirnika i jego prędkości kątowej. Cenną zaletą filtrów odśrodkowych paliwa jest separowanie oprócz cząstek stałych, wody zawartej w paliwie.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.