Isuzu 3YC1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 3YC1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 3YC1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 3YC1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 3YC1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

Z badań Denisienki wynika, że filtr odśrodkowy usuwa aktywną część dodatku z oleju z różną intensywnością w zależności od temperatury. Usuwanie dodatku następuje po pewnym czasie, który nazywa on „ukrytym czasem koagulacji cząstek dodatku”. Ilość usuniętego dodatku zależy w dużym stopniu od jego odporności na wypadanie z roztworu pod działaniem siły odśrodkowej.

Wydaje się, że przy przepływie oleju przez przegrodę porowatą o wysokiej porowatości istnieją warunki do zatrzymywania dodatków, zwłaszcza w okresie, kiedy przegroda ulega częściowemu zatkaniu. W tym momencie wymiary porów maleją i może występować zatrzymanie drobin dodatków będących w oleju w stanie koloidalnym.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.