Isuzu 3YC1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3YC1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3YC1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3YC1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Najpewniejszym zabezpieczeniem układu jest zastosowanie odpowiednio dobranych urządzeń oddzielających cząstki zanieczyszczeń płynu roboczego, zwanych filtrami. Ilościowym wskaźnikiem, wyrażającym niezawodność eksploatacyjną urządzeń płynowych jest zawartość zanieczyszczeń w płynie roboczym, a konstrukcyjnym zabezpieczeniem czystości płynów roboczych jest wyposażenie układu płynowego w filtry płynów roboczych.

Stosowana w praktyce ilość typów i odmian konstrukcyjnych filtrów jest olbrzymia. Obok filtrów ogólnego przeznaczenia wprowadza się filtry specjalne, których celem jest zabezpieczanie określonego elementu względnie nietypowe przeznaczenie — wskazywanie stopnia zużycia danego urządzenia itp. Ta różnorodność filtrów oraz funkcji jakie one spełniają zobowiązuje konstruktora do dokładnego określenia wymagań, jakie filtr ma spełniać, oraz do wyboru filtru optymalnego, który przy najniższej cenie zapewni wystarczającą dokładność oczyszczania. Niejednokrotnie może się okazać, że nie ma na rynku filtru spełniającego postawione wymagania i wówczas jest niezbędne wykonanie nowej konstrukcji.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.