Isuzu 3YC1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 3YC1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

W przypadku stosowania sprężarek ze smarowaniem olejowym, zestaw zasilania jest wyposażony w bardziej złożony układ odoliwiania. Przykładem takiego rozwiązania jest zestaw stacji przygotowania powietrza SOP-3 (Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej, Falenica). Powietrze ze sprężarki jest odoliwiane przez dwa odoliwiacze. Zawory odcinające służą do przemiennego włączania w cykl pracy odoliwiacza pierwszego lub drugiego. W tym czasie odoliwiacz nie pracujący może być poddany oczyszczeniu i konserwacji.

Odoliwione powietrze przechodzi przez sterowane zegarem programowym zawory odpowiednio do jednego z dwóch odwadniaczy. Odwadniacz jest zbiornikiem zawierającym adsorbent (żel krzemionkowy granulowany śr.4+8) i wbudowane elementy grzejne. Po odwodnieniu powietrze przechodzi przez odpowiedni zawór zwrotny, filtr powietrza  do reduktora na którym jest ustawione żądane ciśnienie wyjściowe wskazywane przez manometr .