Isuzu 3YC1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 3YC1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 3YC1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Oprócz tradycyjnych materiałów używanych do wykonania filtrów (bawełny, wełny, filcu, papieru, kartonu, materiałów ceramicznych) zaczęto, stosować stosunkowo niedawno zwarte materiały granulkowe, umożliwiające filtrowanie płynów w znacznie rozszerzonych warunkach pracy urządzeń płynowych. Należy do nich filtrowanie płynów gorących o zakresie temperatury 500÷1600°C i zmianach (wahaniach) ciśnienia płynu dochodzących do 450 kG/cm2.
Materiały granulkowe są odporne na działanie znacznych obciążeń mechanicznych i podwyższonych temperatur, bez pogorszenia własności mechanicznych i efektywności filtrowania, co w istotny sposób wpływa na rozwój tego rodzaju filtrów. Stosowanie materiałów filtrujących w różnych dziedzinach i w różnych warunkach pracy utrudnia bardzo przeprowadzanie ścisłej ich klasyfikacji.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.