Panewki główne wału silnika Isuzu 3YB1

Panewki na czopy główne do Isuzu 3YB1 dostępne na miejscu. Do Isuzu 3YB1 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 3YB1 dostępne na miejscu.

Oleje mineralne w porównaniu z innymi rodzajami cieczy roboczych są dość trwałe w czasie, produkcja ich jest prosta i rozwinięta w skali przemysłowej. Oprócz takich wad jak palność, duża zmiana lepkości ze zmianą temperatury, konieczność stosowania uszczelek z kauczuku syntetycznego, oleje mineralne mają bardzo istotne zalety, do których przede wszystkim należą dobre własności smarne. Zakres stosowalności olejów mineralnych jest w zasadzie ograniczony górną temperaturą pracy wynoszącą 150°C.

Ciecze otrzymane z oleju rycynowego stosowane są głównie jako płyny hamulcowe. Szeroki zakres zastosowania olejów rycynowych wynika z najlepszego  wśród cieczy mineralnych, roślinnych i zwierzęcych współdziałania z gumą. Do rafinowanego oleju rycynowego ze względu na jego  dużą lepkość dodaje się rozpuszczalniki w postaci alkoholi oraz, eterów glikolu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.