Isuzu 3YA1 pierścienie oporowe

Pierścienie oporowe wału korbowego silnika Isuzu 3YA1. Możliwość zamówienia pierścieni do silnika Isuzu 3YA1 wraz z dostawą kurierską. Dystanse wału korbowego Isuzu 3YA1 – pierścienie dystansowe dostępne we wszystkich wersjach.

Skuteczność odpylania jest to stosunek ilości pyłu zatrzymanego w jednostce czasu w filtrze do ilości pyłu zassanego w tym czasie wraz z powietrzem do filtru. Jest to tzw. skuteczność odpylania całkowita lub średnia. Wyróżnia się jeszcze przedziałową skuteczność odpylania —jest to zależność skuteczności odpylania filtru od wymiarów ziaren pyłu.

Całkowitą skuteczność odpylania można wyznaczyć przez pomiar dwu z trzech wielkości: masa pyłu zassanego wraz z powietrzem w jednostce czasu do filtru, masa pyłu zatrzymanego w jednostce czasu w filtrze, masa pyłu opuszczającego wraz z powietrzem filtr w jednostce czasu. Całkowitą skuteczność odpylania można również wyznaczyć graficznie. Ze względu na stosowanie różnych przyrządów do badania pyłu przepuszczanego przez filtr powietrza, wygodniej jest w pewnych przypadkach posługiwać się zamiast skutecznością odpylania pojęciem przeskoku  (unosu).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.