Isuzu 3YA1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3YA1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3YA1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3YA1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3YA1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Rozwój konstrukcji filtrów oleju silnikowego jest ściśle związany z ciągłym udoskonalaniem konstrukcji tłokowych silników spalinowych, systemów filtracji powietrza i paliwa oraz wprowadzaniem nowych, i ulepszonych gatunków olejów silnikowych. Dynamiczny rozwój filtracji oleju datuje się od lat pięćdziesiątych.

W rozwoju filtracji można wyodrębnić trzy fazy: rozwoju, przejściową i aktualną. W pierwszej fazie – małe wysilenie silników powodowało, że dominującym systemem była filtracja bocznikowa. Ponieważ w użyciu były oleje Regular, bez dodatków uszlachetniających, filtry konstruowano tak, aby uzyskać największą przestrzeń na  zatrzymywane zanieczyszczenia. Stosowano głównie filtry przegrodowe o działaniu powierzchniowym (szczelinowe płytkowe), objętościowe i o działaniu adsorpcyjnym –  filtry tkaninowe, włókninowe i filcowe. Zaczęto także wprowadzać filtry papierowe oraz filtry pełnoprzepływowe dokładnego oczyszczania do bardziej wysilonych silników.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.