Isuzu 3YA1 panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do Isuzu 3YA1 dostępne na miejscu. Do Isuzu 3YA1 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 3YA1 dostępne na miejscu.

Ciecze otrzymywane z ropy naftowej mają zastosowanie głównie do pracy w temperaturze normalnej (lepkość w granicach 2,5 do 8°E w temperaturze 50°C), a przy odpowiedniej technologii i dodatkach można stosować je również od temperatury -25°C. Są to przede wszystkim oleje mineralne. Najbardziej wyróżniającym się ze względu na dużą stabilność lepkościową jest olej bardzo płynny firmy Esso Standard, Invarol J.43.

Olej mineralny firmy Esso charakteryzuje się bardzo wysokim wskaźnikiem lepkości , bo wynoszącym 225. Temperatura krzepnięcia wynosi — 68°C. Stosowany jest również w hydraulicznych urządzeniach regulacji w lotnictwie. W oficjalnej specyfikacji olej ten ma różne oznaczenia. Oznaczenia angielskie: DTD-585, amerykańskie MIL-0-5606 (popularnie zwany „red oil”), międzynarodowe OM-15. Polskie oleje mineralne do napędów hydraulicznych o nazwie Hydrol obejmują typoszereg w zakresie lepkości od 1,5 do 10°E w temperaturze 50°C.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.