Isuzu 3YA1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 3YA1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 3YA1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 3YA1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Elementy kartonowe wykonane są w postaci układu odpowiednich płytek filtracyjnych i płytek pośrednich, mających wycięcia, które tworzą centralną przestrzeń kompletnego elementu. Płytki pośrednie mają przecięcia lub wytłoczenia do odprowadzania przefiltrowanej cieczy do przestrzeni centralnej.

Papiery filtracyjne są stosowane w laboratoriach analitycznych jako sączki, produkowane w wielkiej ilości gatunków przez wiele wyspecjalizowanych firm. W ostatnim dwudziestoleciu obserwuje się szybki rozwój papierów przeznaczonych do oczyszczania cieczy i gazów w urządzeniach odpylających w przemyśle, płynowej technice sterowania oraz do oczyszczania powietrza, paliwa, oleju w tłokowych silnikach spalinowych.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.