Isuzu 3YA1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3YA1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3YA1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3YA1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

W poszukiwaniu typowych przyczyn niesprawności nowoczesnych urządzeń płynowych przeprowadzono wiele badań. Sporządzano statystyczne wykazy najczęstszych uszkodzeń, wyznaczono eksperymentalnie zależność pomiędzy różnymi warunkami eksploatacji i występującymi niesprawnościami. Stwierdzono, że przyczynami większości uszkodzeń są zanieczyszczenia w płynach roboczych.

Istnieje, wiele sposobów zabezpieczania urządzeń przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń. Można więc wprowadzić odpowiednio duże siły sterujące, nie dopuszczać — jeżeli jest to możliwe — do stykania się pewnych elementów konstrukcji z zanieczyszczonym płynem roboczym, można wreszcie dokładnie czyścić wszystkie elementy składowe podczas montażu i stosować zamknięty obieg „czystego” czynnika w hermetycznym układzie.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.