Isuzu 3YA1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3YA1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3YA1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3YA1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3YA1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 3YA1, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

Odmiana górnozaworowa o nieco bardziej skomplikowanym napędzie nadaje się do wszelkich typów silników i usuwa wady odmiany dolnozaworowej. W typowym takim rozwiązaniu występują proste zawory z napędem za pomocą dźwigienek, lasek i popychaczy. Ważne w tym układzie jest pochylenie zaworów, umiejscowienie wału rozrządu i sposób przekazywania ruchu od krzywek do zaworów. Zawory pochyłe wykonuje się z dwóch powodów: po pierwsze — zapewniają płynniejszy wlot i wylot czynnika, co pociąga za sobą poprawę współczynnika napełnienia; po drugie — umożliwiają zastosowanie zaworów o większej średnicy, co w silnikach szybkobieżnych ma bardzo istotne znaczenie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.