Isuzu 3KR2 wtryskiwacze

W ofercie wtryski do silnika Isuzu 3KR2. Wtryskiwacze Isuzu 3KR2 dostępne we wszystkich wersjach. Podaj pełne dane odczytane z wtryskiwacza. Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Isuzu 3KR2.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KB1

W praktyce, dla materiałów filtracyjnych o dużej porowatości często stosuje się metodę geometryczno-wagową. W metodzie tej oznacza się masę próbki materiału filtracyjnego powierzchnię przekroju próbki, jej grubość oraz gęstość materiału włókien. Porowatość obliczana jest ze stosunku objętości zajmowanej przez pory do ogólnej objętości próbki materiału filtracyjnego. Dokładność obliczenia porowatości w tej metodzie determinowana jest głównie dokładnością masy próbki.

Wszystkie metody obliczania wymiarów porów materiałów filtracyjnych porowatych są tylko metodami przybliżonymi i pozwalają na pomiar średnicy zastępczej porów. W praktyce stosowane są tylko dwie metody pomiaru porów: metoda pęcherzykowa (Barusa) oraz metoda wtłaczania rtęci (polegającą na wtłaczaniu rtęci w próbkę materiału porowatego).

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.