Isuzu 3KR2 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 3KR2. Większość wersji termostatów do Isuzu 3KR2 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 3KR2 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KB1

Jeżeli silnik jest większy a przewidywane przechyły znaczne (np. silniki morskie)to liczba pomp osuszających miskę zwiększa się do dwóch, a nawet czterech. Z tego powodu, i wobec trudności doprowadzenia do nich napędu, chętnie wprowadza się pompy dwu-, a nawet trzysekcyjne. Poza zapewnieniem olejenia przy przechyłach układ ten umożliwia uzupełnianie oleju w czasie biegu silnika, pozwala na sprawdzenie w każdej chwili poziomu oleju i dopuszcza możliwość utrzymania silnika w ruchu niemalże do wyczerpania się oleju w zbiorniku. Zalety te sprawiają, że układy takie wprowadza się również w silnikach stałych, gdzie o żadnych przechyłach nie ma oczywiście mowy.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.