Isuzu 3KR2 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 3KR2. Świece do Isuzu 3KR2 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 3KR2 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 3KR2 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KB1

Zadaniem oleju, którym pokrywamy powierzchnie współpracujących elementów, jest wypełnienie wgłębień, wyrównanie niedoskonałe obrobionych łożysk czy czopów. W tych warunkach wygórowania nie będą już narażone na brutalne zdarcie, ale najwyższe „szczyty” mogłyby jeszcze o siebie się ocierać. Żeby i tego uniknąć, trzeba wytworzyć między obiema ślizgającymi się powierzchniami warstwę dzielącą, oddalającą je od siebie tak, by o żadnym zetknięciu się metalu z metalem nie mogło być mowy. Tak się szczęśliwie składa, że już sam ruch wzajemny dwóch powierzchni współpracujących pokrytych olejem sprzyja wytworzeniu się takiej warstwy, zwanej klinem olejowym. Pełną jednak gwarancję odseparowania części i uzyskania warunków płynnego olejenia daje smarowanie pod ciśnieniem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.