Isuzu 3KR2 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3KR2 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3KR2 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3KR2 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3KR2 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 3KR2, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

  • Pompy wody Isuzu 3KA1
  • Pompy wody Isuzu 3KC1
  • Pompy wody Isuzu 3KR1
  • Pompy wody Isuzu 3KB1

Przebieg wydechu jest w zasadzie łatwy do ujęcia, gdyż sprowadza się do wypływu spalin przez zmienny w czasie, ale nie trudny do określenia przekrój otwieranych przez tłok okien. Można by więc, biorąc za punkt wyjścia parametry spalin oraz ich ilość, przystąpić do obliczenia interesującego nas przekroju. W praktyce jednak sprawa przedstawia się dość zawile. Parametry spalin zmieniają się w szerokich granicach, objętość zbiornika, jakim jest cylinder, jest niewielka i nie pozostaje w czasie wypływu stała. Stosując więc tę metodę bylibyśmy zmuszeni do wprowadzenia całego szeregu daleko posuniętych uproszczeń, które naruszyłyby wartość obliczenia. Toteż znacznie pewniej jest oprzeć się na wieloletnich obserwacjach dobrze działających silników.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.