Isuzu 3KR2 panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do Isuzu 3KR2 dostępne na miejscu. Do Isuzu 3KR2 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 3KR2 dostępne na miejscu.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KB1

Najciekawszymi z cieczy niepalnych są ciecze syntetyczne. Ciecze syntetyczne zbudowane są na estrach kwasu fosforowego oraz węglowodorach chlorowanych, o doskonałych własnościach smarnych w wysokich ciśnieniach i dlatego zalecane zwłaszcza dla silnie obciążonych pomp. Istnieją także ciecze syntetyczne rozpuszczone w oleju. Są to stałe, stabilne formacje dokładnie selekcjonowanych frakcji ropy naftowej w syntetycznej bazie chlorowanych węglowodorów i estrów kwasu fosforowego.

Wśród cieczy niepalnych ciekawą grupę stanowią  emulsje. Istnieją dwie podstawowe grupy takich związków; ciecze woda-glikol oraz emulsje wodno-olejowe. Ciecze woda-glikol posiadają doskonałe własności w niskich temperaturach, wymagają jednak stabilizacji temperatury pracy w wyższych temperaturach, w celu uniknięcia strat wody, która stanowi 35÷50% objętości cieczy roboczej. Emulsje wodno-olejowe zalecane są zwłaszcza dla potrzeb górnictwa i eksploatacji maszyn na wolnym powietrzu ze względu na wysoką stabilność i niewrażliwość na mróz (np. Houghto-Safe.) Mają dużą lepkość i wskutek tego mają właściwości łatwego uszczelniania, a ich wyraźny kolor umożliwia szybką lokalizację przecieków; zawierają około 40% wody.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.