Isuzu 3KR2 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 3KR2 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 3KR2 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 3KR2.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KB1

Do oczyszczania powietrza stosowane są czasem pakiety utworzone z drutu i taśm metalowych o wymiarach poprzecznych poniżej 1 mm. Są to pakiety lekko sprasowywane w celu uzyskania żądanych porowatości lub łączone w sposób zbliżony do siatek. Używa się również splotów zmywakowych wypełniając nimi całą objętość wkładu filtracyjnego. Tak utworzone przegrody porowate nasycane są olejem silnikowym.

Tkaniny filtracyjne wykonuje się z włókien naturalnych: bawełniane, lniane, wełniane lub z włókien chemicznych. Tkaniny wykonywane są z nici jednowłókienkowych (monofil) lub z wielowłókienkowych (multifil). Przepuszczalność tkanin filtracyjnych jest zdeterminowana porowatością i średnicą włókien. Gramatura tkanin waha się w granicach od 150 g/m2 do 1200 g/m2.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.