Isuzu 3KR2 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3KR2, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3KR2 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3KR2 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KB1

W latach 50-tych, kiedy zastosowanie urządzeń pneumatycznych i hydraulicznych było mniej powszechne, nie zwracano uwagi na czystość płynu roboczego. Stosowano: proste elementy uruchamiane ręcznie lub elektromagnetycznie, zajmujące w stanie czynnym jedno z dwu skrajnych położeń. Siły sterujące przewyższały znacznie wartości teoretycznie niezbędne, a ewentualne niedokładności położenia nie miały zasadniczego wpływu na dokładność urządzenia. Oprócz tego stosowane ciśnienia czynnika roboczego (do 100 at w urządzeniach hydraulicznych) nie powodowały jeszcze poważniejszych uszkodzeń elementów uszczelniających lub przesuwnych wbijającymi się w nie cząstkami zanieczyszczeń. Zresztą elementy te były tanie i zamiana uszkodzonych nowymi nie była zbyt kosztowna.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.