Isuzu 3KR1 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 3KR1 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 3KR1. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 3KR1.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 3KR1. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR2
  • Isuzu 3KB1

W pyłomierzach elektrostatycznych działających w sposób pośredni wykorzystuje się zjawisko zmiany stałej jonizacji w zależności od stopnia zapylenia powietrza. W pyłomierzach termodyfuzyjnych wykorzystuje się zjawisko termoforezy. Aerozol przepływa przez szczelinę między dwoma szklanymi płytkami, w której przeciągnięty jest drut łub taśma żarzona elektrycznie.

Wskutek termodyfuzji cząstki pyłu osadzają się na zimnych płytkach mierniczych. Ilość pyłu określana jest za pomocą mikroskopu i odnoszona do ilości przepływającego przez szczelinę powietrza. Pyłomierze elektrostatyczne nie mogą być wykorzystane do badań podczas ruchu pojazdów, ze względu na zbyt małą prędkość pobierania prób ze strugi aerozolu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.