Isuzu 3KR1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3KR1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3KR1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3KR1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3KR1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3KR1– wysyłka kurierem na cały kraj.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR2
  • Isuzu 3KB1

Stosowanie gaźników pionowych wiąże się ściśle z dość typowym układem przewodów ssących i wydechowych. W silniku czterocylindrowym takie rozwiązanie polega na tym, że obydwa przewody odlane są oddzielnie, ale razem skręcone tworzą całość mocowaną do silnika. Przewód wydechowy (zawsze u dołu) podgrzewa w swojej środkowej części wgłębienie przewodu ssącego pod gaźnikiem, a więc właśnie tam, gdzie mogą się ewentualnie gromadzić krople paliwa. Ze względu na możliwość gromadzenia się paliwa we wgłębieniu w czasie postoju silnika (np. przy nieszczelnym zaworku pływaka) przewidziany jest otwór i przewód odprowadzający paliwo na zewnątrz.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.