Isuzu 3KR1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3KR1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3KR1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3KR1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3KR1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 3KR1, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

  • Pompy wody Isuzu 3KA1
  • Pompy wody Isuzu 3KC1
  • Pompy wody Isuzu 3KR2
  • Pompy wody Isuzu 3KB1

Działanie popychacza bezluzowego jest proste i nie zasługuje na opisywanie. Wyciekający przez nieszczelności tłoczka i zaworu kulkowego olej jest stale dopełniany z przewodu głównego, więc popychacz nie wymaga doglądu i pracuje zupełnie cicho. Wypada dodać, że nie należy dążyć do zbytniej szczelności takiego popychacza. Niewielka nieszczelność odbija się tylko na nieco mniejszym skoku zaworu, ale uniemożliwia jednocześnie niebezpieczną tendencję do stopniowego „wydłużania się” popychacza, ze wszystkimi związanymi z tym konsekwencjami.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.